Елипсовидни обетки

249,00 ден.   Спореди

Интересни елипсовидни обетки украсени со мали монистри во повеќе бои кои пленат со својата уникатност.
Димензии:
Должина - 10,5 см.
Ширина - 5 см.
Без никел.
(Дадената ши...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 249,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Интересни елипсовидни обетки украсени со мали монистри во повеќе бои кои пленат со својата уникатност.
Димензии:
Должина - 10,5 см.
Ширина - 5 см.
Без никел.
(Дадената ширина во сантиметри ја претставува најголемата ширина која ја има на одреден дел од обетката)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка