Еленска PVA крпа 2

450,00 ден.   Спореди

Висококвалитетна голема еленска крпа со димензии 66х43 цм.
Наш совет:
-Секогаш чувајте ја влажна во опаковката.
-Одржувајте ја со плакнење со вода и сапун.
*Доколку е засушена ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 450,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Висококвалитетна голема еленска крпа со димензии 66х43 цм.
Наш совет:
-Секогаш чувајте ја влажна во опаковката.
-Одржувајте ја со плакнење со вода и сапун.
*Доколку е засушена (вкрутена) еленската крпа тогаш потопете ја во вода се додека не ја добие првобитната мекост. Никако не ја кршете, гмечете додека е сува.
*Оваа еленска крпа е со големи димензии и е првенствено наменета за автоперална, но доколку ви е за лична употреба тогаш може да ја исечете на 2 или 3 дела.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка