ЕЛЕКТРО-ТЕПАЛКА ЗА ИНСЕКТИ

295,00 ден.   Спореди

Електро-тепалката во форма на тениски рекет ги уништува сите инсекти без да остави дамки на мебелот или на ѕидовите. Струјата што ја користи е безопасна за човекот, а сепак доволно силна за елиминирањ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електро-тепалката во форма на тениски рекет ги уништува сите инсекти без да остави дамки на мебелот или на ѕидовите. Струјата што ја користи е безопасна за човекот, а сепак доволно силна за елиминирање на инсектите. Покрај електричната мрежа, има и заштитна мрежа како облога за да не дојде до директен контакт. Сега може да се ослободите од инсектите дури и додека седите, правејќи минимални движења. Достапна е во розева, жолта или сина боја. Бојата не се избира.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка