ЕЛЕКТРО-РАСТЕРУВАЧ НА ГЛОДАРИ

885,00 ден.   Спореди

Додаток за контактни плочи за растерување на глодарите. При допир со поголем дел од плочата и електрониката на возилото доживуваат електрошок.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Додаток за контактни плочи за растерување на глодарите. При допир со поголем дел од плочата и електрониката на возилото доживуваат електрошок.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка