Електронски тапани Mc Crypt DD6

Електронски тапани Mc Crypt DD6

5.900,00 ден.   Спореди

Уред со гумирана ударна површина, со кој ќе се забавувате со часови. Вежбајте го ударниот такт, тврдината на удари, точноста, издржливоста, константноста итн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.900,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уред со гумирана ударна површина, со кој ќе се забавувате со часови. Вежбајте го ударниот такт, тврдината на удари, точноста, издржливоста, константноста итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка