ЕЛЕКТРОНСКИ СЕТ ТАПАНИ ALESIS DM6

2.478,00 ден.   Спореди

Alesis DM6 комплетот вклучува нов музички модул со 100 нови звуци на тапани, чинели и удиралки. Мембраните се одлични за удирање, солидна изведба на опремата како и на сталците. Како и кај сите Ales...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.478,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Alesis DM6 комплетот вклучува нов музички модул со 100 нови звуци на тапани, чинели и удиралки. Мембраните се одлични за удирање, солидна изведба на опремата како и на сталците. Како и кај сите Alesis удирачки сетови, така и DM6 сетот поставува сосем природно чувство.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка