ЕЛЕКТРОНСКИ ВАРИО-ШТИТ

1.239,00 ден.   Спореди

Работи на три фреквенции: околу 7000 Hz против комарци и болви, околу 10 000 Hz против глувци и стаорци и околу 12 000 Hz против глодари и бубашваби. Со светлосна диода како работен контролен механиза...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Работи на три фреквенции: околу 7000 Hz против комарци и болви, околу 10 000 Hz против глувци и стаорци и околу 12 000 Hz против глодари и бубашваби. Со светлосна диода како работен контролен механизам.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка