Електрична скара WJ-488

1.900,00 ден.   Спореди

Електрична скара
-2000W
-Димензии 47x26,5cm
-Нелеплива плоча
-Регулатор за темп.
-Термолизирани ладни рачки
-Едноставна за одржување и чистење
Производител: Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 1.900,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електрична скара
-2000W
-Димензии 47x26,5cm
-Нелеплива плоча
-Регулатор за темп.
-Термолизирани ладни рачки
-Едноставна за одржување и чистење
Производител:
Bira Шифра:
WJ-488

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка