ЕЛЕКТРИЧНА ГРЕЈНА ПРОСТИРКА

ЕЛЕКТРИЧНА ГРЕЈНА ПРОСТИРКА

5.900,00 ден.   Спореди

Грејни простирки со мала потрошувачка за удобност на вашите стапала, дизајнирани за употреба во секаков простор. Корисни се и за вашите миленичиња. Практична употреба со прекинувач за вклучување и иск...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.900,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Грејни простирки со мала потрошувачка за удобност на вашите стапала, дизајнирани за употреба во секаков простор. Корисни се и за вашите миленичиња. Практична употреба со прекинувач за вклучување и исклучување и кабел од 2 метра.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка