ЕЛЕКТРИЧНА ГРЕАЛКА - БЕЛА

1.593,00 ден.   Спореди

Мала и моќна греалка којашто со 2000 W загрева просторија за неколку секунди. Термостатот ја регулира температурата, а вториот регулатор ја зголемува брзината на вентилација на воздухот. Има рачка и з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.593,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мала и моќна греалка којашто со 2000 W загрева просторија за неколку секунди. Термостатот ја регулира температурата, а вториот регулатор ја зголемува брзината на вентилација на воздухот. Има рачка и заштита од прегрејување. Две години гаранција!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка