Електрична алатка со додатоци

2.301,00 ден.   Спореди

Минијатурна електрична алатка со комплет додатоци за дупчење, полирање, глодање и брусење дрво, метал, пластика и слично.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.301,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Минијатурна електрична алатка со комплет додатоци за дупчење, полирање, глодање и брусење дрво, метал, пластика и слично.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка