Електричен уред за испуштање на топол воздух HL 1910 E Steinel

7.080,00 ден.   Спореди

Уред кој испушта топол воздух за сите материјали. Користење со една рака, и фиксна примена. Електрична регулација на температурата, се одвива преку извршното место во задниот дел на уредот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.080,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уред кој испушта топол воздух за сите материјали. Користење со една рака, и фиксна примена. Електрична регулација на температурата, се одвива преку извршното место во задниот дел на уредот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка