Електричен разделник ULTRA-PLUS

13.334,00 ден.   Спореди

Уживајте во чувството дека Вашите електрични апарати оптимално сте ги заштитиле. Овој разделник не само што гарантира заштеда на електрична енергија, туку исто така нуди и заштита за аналогни и д...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.334,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уживајте во чувството дека Вашите електрични апарати оптимално сте ги заштитиле. Овој разделник не само што гарантира заштеда на електрична енергија, туку исто така нуди и заштита за аналогни и дигитални комуникациски водови и коаксијални антенски водови. Дури и струјни импулси со големина до 120 kA лесно се ловени од вградената Premium-Protect-Line заштита. Уредот Ви нуди одлична пренапонска заштита за Вашата канцеларија и сите електрични апарати во домот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка