Електричен разделник MONEY-SAVER

1.180,00 ден.   Спореди

Многу електрични апарати прават голема потрошувачка на енергија со самото тоа што се наместени во Stand-by положба. Со помош на овој сигурносен разделник, оваа состојба може да се промени. Дури и кога...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Многу електрични апарати прават голема потрошувачка на енергија со самото тоа што се наместени во Stand-by положба. Со помош на овој сигурносен разделник, оваа состојба може да се промени. Дури и кога разделникот е затскриен, ножното копче ќе Ви овозможи удобно управување. На тој начин значајно ќе ги намалите трошоците за потрошена електрична енергија и истовремено ќе ја зачувате животната средина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка