Електричен модел на летало Sky Runner RTF Robbe

9.145,00 ден.   Спореди

EPO пена, Електричен мотор N20, Li-Po батерија, 7.4 V 250 mAh, Полнач, Радио систем 2,4 GHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.145,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EPO пена, Електричен мотор N20, Li-Po батерија, 7.4 V 250 mAh, Полнач, Радио систем 2,4 GHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка