ЕЛЕКТРИЧЕН КОТЕЛ MCK-750-24

3.776,00 ден.   Спореди

Со овој електричен котел имате топла вода каде и да сте; како на пример, за вкусна топла супа. Котелот се вклучува во автомобилската запалка. Вклучен е и држач за на ѕид или рамна површина.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.776,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој електричен котел имате топла вода каде и да сте; како на пример, за вкусна топла супа. Котелот се вклучува во автомобилската запалка. Вклучен е и држач за на ѕид или рамна површина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка