ЕЛЕКТРИЧЕН КОТЕЛ MCK-750-12

3.776,00 ден.   Спореди

Избегнете ги високите цени на автопат! Котелот Mobiltherm MXK-750 е компактен и практичен. Без разлика дали одите на кампување или поминувате часови на пат, Mobiltherm котелот е идеален начин да се об...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.776,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Избегнете ги високите цени на автопат! Котелот Mobiltherm MXK-750 е компактен и практичен. Без разлика дали одите на кампување или поминувате часови на пат, Mobiltherm котелот е идеален начин да се обезбедите со топла вода. Се напојува од автомобилска запалка и доаѓа со комплет за монтажа на ѕид или под.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка