Електричен грејач EH-3000

8.732,00 ден.   Спореди

Електричен греjач за брзо затоплување на простории до 40 м2. Погоден за (затоплување, разладување и сушење) примена во работилници, складишта, шатори и др. (затоплување, разладување и сушење) . Висок ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.732,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електричен греjач за брзо затоплување на простории до 40 м2. Погоден за (затоплување, разладување и сушење) примена во работилници, складишта, шатори и др. (затоплување, разладување и сушење) . Висок проток на воздух во ниска температура на воздухот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка