Еластична мрежа

400,00 ден.   Спореди

Повеќе наменска еластична мрежа со димензии 90х120 цм. и 12 пластични куки идеална за зацврстување на багаж на кров или внатре.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 400,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Повеќе наменска еластична мрежа со димензии 90х120 цм. и 12 пластични куки идеална за зацврстување на багаж на кров или внатре.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка