Ек 550 Шпорет на Дрва

10.990,00 ден.   Спореди

*Тежина:91kg
*Димензии:780*965*612mm
*Моќност:5-6kW Производител:
Алфа Плам Шифра:
Ек 550


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 10.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


*Тежина:91kg
*Димензии:780*965*612mm
*Моќност:5-6kW Производител:
Алфа Плам Шифра:
Ек 550

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка