ЕКО-ФИЛТЕР ПУМПА AQUA ACTIVE 12 000

41.359,00 ден.   Спореди

Може да повлече честички од прашина до 10 мм. Има ротирачки адаптер (32 / 40 / 50 мм). Овозможува до 40% заштеда на енергија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 41.359,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Може да повлече честички од прашина до 10 мм. Има ротирачки адаптер (32 / 40 / 50 мм). Овозможува до 40% заштеда на енергија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка