Еко-рефлектор MEGAMAN Keppa 60W Е27

14.472,00 ден.   Спореди

Заради својата штедливост, овојрефлектор е супереколошка замена за традиционалните халогенки.Со модерниот изглед, едноставната употребаи практичноста, овојрефлектор е погоден за внатрешна но и за надв...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 14.472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заради својата штедливост, овојрефлектор е супереколошка замена за традиционалните халогенки.Со модерниот изглед, едноставната употребаи практичноста, овојрефлектор е погоден за внатрешна но и за надворешна употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка