ЕКОЛОШКИ МЕРЕН УРЕД Voltcraft

7.375,00 ден.   Спореди

Луксометар, термометар, хигрометар, мерач за јачина на звук-сето ова во само еден апарат. Сензори за светлина, температура и влага, со конекциски кабли. Брзо и лесно мерење на тешко достапни места.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.375,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Луксометар, термометар, хигрометар, мерач за јачина на звук-сето ова во само еден апарат. Сензори за светлина, температура и влага, со конекциски кабли. Брзо и лесно мерење на тешко достапни места.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка