ЕДЕН ЧОВЕК И НЕГОВОТО КУЧЕ и КРВТА НА ВАЛСУНГОВИ

200,00 ден.   Спореди

Книга-предизвик за необичните духовни нишки што ги плетат живите суштества меѓу себе, или пак со кои ги обвиткува судбината. Од една страна е необичното пријателство меѓу еден човек и неговото куче, а...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Книга-предизвик за необичните духовни нишки што ги плетат живите суштества меѓу себе, или пак со кои ги обвиткува судбината. Од една страна е необичното пријателство меѓу еден човек и неговото куче, а од друга страна е чудната приказна за братот и сестрата – еротски интонирана и полна со скокотливи навестувања. Возбудата што ја носи ова четиво се зголемува со можноста за инцест која, како некаков Дамоклов меч, постојано виси над главите на нашите млади јунаци. 96 стр., 12,5 х 20 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка