ЕГЗОРЦИСТ

200,00 ден.   Спореди

Девојчето Реган Мак-Нил од Џорџтаун се разболува на мистериозен начин. Како да е опседнато од зол дух. По низа медицински и психолошки прегледи, неговата мајка, актерката Крис Мак-Нил, бара помош од о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Девојчето Реган Мак-Нил од Џорџтаун се разболува на мистериозен начин. Како да е опседнато од зол дух. По низа медицински и психолошки прегледи, неговата мајка, актерката Крис Мак-Нил, бара помош од отецот Дејмиен Карас. По неколку средби со Реган, тој му се обраќа на локалниот бискуп, барајќи дозвола за извршување егзорцизам... 288 стр., 12.5 Х 20 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка