Дупчалка до 30 листа

225,00 ден.   Спореди

Дупчалка до 30 листа, 115x95мм, метална, со граничник за димензија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 225,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дупчалка до 30 листа, 115x95мм, метална, со граничник за димензија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка