ДРЖАЧ

295,00 ден.   Спореди

Држач кој ќе ви помогне при секаква работа со електронска техника. Основа од железо-гаранција за безбедно поставување на инструментот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Држач кој ќе ви помогне при секаква работа со електронска техника. Основа од железо-гаранција за безбедно поставување на инструментот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Најпопуларни производи

ДРЖАЧ

ДРЖАЧ

         
295,00 ден.