ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕВИЗОР - VIVANCO 2

2.773,00 ден.   Спореди

Vivanco Titan 2 ѕиден држач за телевизор. Растојанието од ѕидот до телевизорот изнесува 10 mm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.773,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Vivanco Titan 2 ѕиден држач за телевизор. Растојанието од ѕидот до телевизорот изнесува 10 mm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка