Држач за таблет

400,00 ден.   Спореди

Држач за таблет со 8 флексибилни краци кои лесно се прилагодуваат.
Идеален за во автомобил, канцеларија, дома или каде и да ви е потребно безбедно да го поставите вашиот таблет.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 400,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Држач за таблет со 8 флексибилни краци кои лесно се прилагодуваат.
Идеален за во автомобил, канцеларија, дома или каде и да ви е потребно безбедно да го поставите вашиот таблет.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка