Држач за таблет 3.5 до 5.3 " (83mm MAX). Универзален

930,00 ден.   Спореди

UNIVERSAL HOLDER DASH VIEW U3. Universal car holder: to place on the windscreen or the dashboard, used with devices 3.5 inch. to 5.3 inch.(83мм MAX), for navigation, GPS, smartphone. Features: - stabl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 930,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UNIVERSAL HOLDER DASH VIEW U3. Universal car holder: to place on the windscreen or the dashboard, used with devices 3.5 inch. to 5.3 inch.(83мм MAX), for navigation, GPS, smartphone. Features: - stable structure, - modern design, - made of solid and flexible plastik, - gel pad, - easy to clean using water, - simply install and go.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка