Држач за скии

400,00 ден.   Спореди

Ski Rack
Држач за 1 пар скии, монтажа на кровни носачи со U стеги. Максимална дебелина на ролови: не повеќе од 6,5 цм. Доколку кровните носачи се со дебелина над 6,5 цм. имаме специјални адаптер...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 400,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ski Rack
Држач за 1 пар скии, монтажа на кровни носачи со U стеги. Максимална дебелина на ролови: не повеќе од 6,5 цм. Доколку кровните носачи се со дебелина над 6,5 цм. имаме специјални адаптери. Ги зафаќа следните видови на скии: Slalom, Carving, Nordic.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка