ДРЖАЧ ЗА МОНТАЖНИ ИНСТРУМЕНТИ

472,00 ден.   Спореди

Со 3 отвори кои одговараат на секоја DIN големина на радио.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со 3 отвори кои одговараат на секоја DIN големина на радио.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка