ДРЖАЧ ЗА КАМЕРА CARCAMONE HD

2.301,00 ден.   Спореди

Камерата CarCamOne HD / HD FlyCamOne HD се фиксира на сите мазни и рамни површини, како што се стакло, хауба, сончев покрив итн., со вакуумски држач. Вакуумскиот држач е неверојатно цврст и стабилен п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.301,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Камерата CarCamOne HD / HD FlyCamOne HD се фиксира на сите мазни и рамни површини, како што се стакло, хауба, сончев покрив итн., со вакуумски држач. Вакуумскиот држач е неверојатно цврст и стабилен при најголеми брзини.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка