ДРЖАЧ ЗА КАМЕРА НА КОЛА

1.357,00 ден.   Спореди

Со овој едноставен хебел-механизам може да се фиксира камерата на некоја мазна површина напред или назад од колата. За да не биде пречка подножјето од држачот, потребно е камерата да се монтира висечк...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој едноставен хебел-механизам може да се фиксира камерата на некоја мазна површина напред или назад од колата. За да не биде пречка подножјето од држачот, потребно е камерата да се монтира висечки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка