ДРЖАЧ ЗА КАБЛИ - РОТИРАЧКИ

4.602,00 ден.   Спореди

Држач за кабли изработен од челик кој се ротира и овозможува намотување на кабли до дијаметар на намотка од 254 mm. Погоден дизајн од алуминиум со можност за монтирање на ѕид.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.602,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Држач за кабли изработен од челик кој се ротира и овозможува намотување на кабли до дијаметар на намотка од 254 mm. Погоден дизајн од алуминиум со можност за монтирање на ѕид.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка