Држач за автомобилски гуми

Држач за автомобилски гуми

3.304,00 ден.   Спореди

Статив за одличен начин за чување гуми и бандажи без деформации на гумите. Пловечко чување за да се спречи кондензација помеѓу гумите. Комплетен ред во Вашиот подрум и гаража. Соодветен за стандардни ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.304,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Статив за одличен начин за чување гуми и бандажи без деформации на гумите. Пловечко чување за да се спречи кондензација помеѓу гумите. Комплетен ред во Вашиот подрум и гаража. Соодветен за стандардни патнички возила гуми и бандажи до димензија
255 милиметри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка