ДРЖАЧИ ЗА ГУМИ (2)

708,00 ден.   Спореди

Сет од 2 ѕидни држачи за гуми, особено практични кога ќе решите да ги смените зимските со летните гуми или обратно. Комплет со штрафови и прицврстувачи.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сет од 2 ѕидни држачи за гуми, особено практични кога ќе решите да ги смените зимските со летните гуми или обратно. Комплет со штрафови и прицврстувачи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка