Древниот свет

200,00 ден.   Спореди

Оваа книга е кратка историја на древната уметност и ги претставува главните центри на оригиналното творештво: Египет, Месопотамија и Крит. Таинствени подземни одаи, величествени гробници и пирамиди - ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа книга е кратка историја на древната уметност и ги претставува главните центри на оригиналното творештво: Египет, Месопотамија и Крит. Таинствени подземни одаи, величествени гробници и пирамиди - пред нас се отвора еден свет полн со значења кој импресионира и воодушевува

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка