Досиејата на ФБИ1

200,00 ден.   Спореди

Збирка од разни документи, од американски пилоти, војници кои имале пристап до неверојатни информации и сведоштва на луѓе кои имале контакти со вонземјаните. Некои од нив се класифицирани како врвна т...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Збирка од разни документи, од американски пилоти, војници кои имале пристап до неверојатни информации и сведоштва на луѓе кои имале контакти со вонземјаните. Некои од нив се класифицирани како врвна тајна од Службата за разузнавање на САД и се конфискувани како закана за националната безбедност. Шокантни извештаи, изјави и тврдења после кои нема да гледате на светот со истите очи. 128 стр., 12,5 х 20 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка