ДОПОЛНИТЕЛЕН НАДВОРЕШЕН СЕНЗОР EW 99 ЗА ЕЛЕМЕНТИ

1.495,00 ден.   Спореди

Надворешен сензор на батерии за мерење на температурата. ЛЕД- Индикатор. Прикачување на ѕид. Приказ на температура во °C/°F.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.495,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Надворешен сензор на батерии за мерење на температурата. ЛЕД- Индикатор. Прикачување на ѕид. Приказ на температура во °C/°F.

Компатибилност PC&Notebook;
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка