Доплер
Доплер

Доплер

290,00 ден.   Спореди

Не само што содржината на „Доплер“ е неверојатно изненадувачка, туку и неговиот стил на пишување е толку едноставен што ве тера да барате повеќе и повеќе, а кикотењето од кое не можете да се воздржите...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 290,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Не само што содржината на „Доплер“ е неверојатно изненадувачка, туку и неговиот стил на пишување е толку едноставен што ве тера да барате повеќе и повеќе, а кикотењето од кое не можете да се воздржите додека ја читате оваа книга е бесценето.Андреас Доплер има и добро семејство, и добра работа и добра куќа. Откако еден ден оди да вози велосипед и во шумата паѓа од него и си ја удира главата, сфаќа дека му е доста од целата таа брилијантност и решава да остане да живее таму. Се спријателува со едно лосче. Почнува да ги мрази луѓето и нивните навики. Го исмејува целото потрошувачко општество. Се запознава со неверојатни личности. Резултатот е надреалистична, современа општествена критика од највисок квалитет.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка