Домашни и диви животни

658,00 ден.   Спореди

Овој постер, кој е едностран и е со големина од 60х100 см, претставува нагледно средство по предметот Запознавање на природата и општеството, може да се користи во основните училишта и за домашна упот...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 658,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој постер, кој е едностран и е со големина од 60х100 см, претставува нагледно средство по предметот Запознавање на природата и општеството, може да се користи во основните училишта и за домашна употреба. Претставува визуелно помагало преку кое помалите учениците можат подобро да се запознаат со домашните и дивите животни.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка