ДОДАТОК - САМОЛЕПЛИВ ШТИТНИК ТИП -SJ 5308- БЕЛ

944,00 ден.   Спореди

Самолеплив штитник кој не се лизга. Се поставува на која било површина со што го заштитува предметот од вибрации, механички оштетувања итн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 944,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Самолеплив штитник кој не се лизга. Се поставува на која било површина со што го заштитува предметот од вибрации, механички оштетувања итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка