ДОДАТОК -НОГАЛКА ТИП - A 21

59,00 ден.   Спореди

Ногалка со мазна и мека површина која не се лизга. Заштитна обвивка од механички оштетувања.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 59,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ногалка со мазна и мека површина која не се лизга. Заштитна обвивка од механички оштетувања.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка