ДОДАТОК ЗА ДУПЧАЛКА DREMEL-0,4-3,5MM

767,00 ден.   Спореди

Резервен прикчучок Dremel за дупчалка.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Резервен прикчучок Dremel за дупчалка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка