ДОДАТОК ЗА БУРГИИ Proxxon Mocromot

3.186,00 ден.   Спореди

Професионален и флексибилен додаток за сите мини бургии на Proxxon. Ги зацврстува и најмалите делови без никакви алатки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.186,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Професионален и флексибилен додаток за сите мини бургии на Proxxon. Ги зацврстува и најмалите делови без никакви алатки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка