Добро утро, кафе!

100,00 ден.   Спореди

Живееме во потрошувачки свет кој нè прави осамени, себични, нечувствителни, заинтересирани единствено за успехот (свој!) и за материјалните работи. Без скрупули, со точна прогноза и со прецизно перо, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 100,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Живееме во потрошувачки свет кој нè прави осамени, себични, нечувствителни, заинтересирани единствено за успехот (свој!) и за материјалните работи. Без скрупули, со точна прогноза и со прецизно перо, Катица Димовска врши обдукција на добрината во човекот и на човечноста во светот. Резултатот од обдукцијата се крие во оваа мала, но мошне силна и сугестивна книга.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка