Дијамантски сет за брусење со 30 делови

413,00 ден.   Спореди

За прецизно брусење на цврсти материјали како што се стаклото, керамиката, порцеланот, челикот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За прецизно брусење на цврсти материјали како што се стаклото, керамиката, порцеланот, челикот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка