ДИЈАГНОСТИЧКИ АПАРАТ OBD2

6.789,00 ден.   Спореди

LCD-приказ со позадинско осветлување. Чита и брише дијагностички грешки на контролни уреди. OBD II дијагностичкиот апарат е предвиден за читање и бришење на кодови со грешки во компјутерите од возилат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.789,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LCD-приказ со позадинско осветлување. Чита и брише дијагностички грешки на контролни уреди. OBD II дијагностичкиот апарат е предвиден за читање и бришење на кодови со грешки во компјутерите од возилата. Тој е погоден за читање за бензински-возила
од 2000 година и дизел возила од 2003 година.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка