Диференцијален термостат Steca 0603

22.258,00 ден.   Спореди

автоматика за соларен систем со мемориска картичка Steca 0603 Диференцијалниот термостат има микропроцесор за подесување на бараните параметри, екран за отчитување на вредностите и SD картичка која ги...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еко солар http://ecosolar.mk/   Детали 22.258,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


автоматика за соларен систем со мемориска картичка Steca 0603 Диференцијалниот термостат има микропроцесор за подесување на бараните параметри, екран за отчитување на вредностите и SD картичка која ги меморира најважните вредности во соларниот систем. Погоден за следење на ефикасноста на с.системот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка